Mokesčių teisė

Esame sukaupę didelę patirtį mokestinių ginčų srityje. Stengiamės ginčus spręsti minimaliomis sąnaudomis, tačiau esant poreikiui atstovaujame ir bylinėjantis teismuose.

Siekdami žingsniu į priekį numatyti mokestinių įstatymų pakeitimus, bendradarbiaujame su tarptautiniais ekspertais, informuojame klientus apie galimus mokesčių pakeitimus vietos jurisdikcijose. Atidžiai stebime klientų verslo sektorius ir pateikiame praktinius pasiūlymus dėl mokesčių optimizavimo, mokestinių rizikų valdymo.

Esame pasiruošę pagelbėti klientams ne tik atstovaudami teismuose, tačiau siūlome apsvarstyti ir mokestinių derybų galimybę. Atsiminkite, kad derėdamiesi su Mokesčių inspekcija, jūs prieštaraujate įstaigai, kuri turi didžiausią finansinę galią šalyje ir šimtą kartų didesnius žmogiškuosius išteklius nei jūsų, yra visiškai nelanksti ir gali bet kurią akimirką pakeisti žaidimo taisykles.

Todėl mes galime jums pasiūlyti patyrusią komandą, pasiruošusią derėtis dėl mokesčių. Tikime, kad geram rezultatui svarbi ne tik kompetencija, bet ir tvirti žmogiški ryšiai, todėl palaikome glaudžius darbo santykius su mokesčių priežiūros institucijomis. Tai dažnai padeda greitai ir efektyviai pateikti savo poziciją ir suprasti mokesčių administratoriaus lūkesčius.

Mūsų mokesčių teisės ekspertai supranta valstybės tarnautojų mąstymą ir tai leidžia jiems tinkamai suprojektuoti jūsų lūkesčius dar prieš prasidedant deryboms. Jie turi didelę darbo su vietos ir užsienio mokesčių institucijomis patirtį, todėl gali lengvai numatyti, kaip toli valstybės institucijos gali nueiti derėdamosi ir kaip pasiekti geriausią įmanomą sprendimą.

Jeigu nepavyktų pasiekti kompromiso derybomis, ilgametė sėkminga patirtis mūsų komandai padeda numatyti realius mokestinių ginčų rezultatus, o mūsų klientams tai leidžia įvertinti pasirinkto kelio finansinį poveikį.

Mūsų mokesčių teisininkai glaudžiai bendradarbiauja su baudžiamosios teisės komanda, kad suteiktų maksimalų komfortą klientams dėl procesų, susijusių su finansiniais nusikaltimais.

Mes siūlome teisinę patirtį įvairiose mokesčių srityse:

  • nekilnojamojo turto mokesčiai;
  • gyventojų pajamų mokestis;
  • pelno mokestis;
  • tarptautinis apmokestinimas;
  • PVM;
  • muito mokesčiai;
  • mokestiniai tyrimai.

Jeigu norėtumėte aktualiausią teisinę informaciją gauti į savo pašto dėžutę, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Mūsų patirtis