Įmonių teisė

Klientai pasitiki mūsų konsultacijomis įmonių susijungimų ir įsigijimų, jungtinės veiklos, koncentracijų kontrolės ir kitais svarbiais verslo teisiniais klausimais. Esame vertinami už savo iniciatyvumą ir greitį, pasiekiamumą, kūrybiškus sprendimus derybų metu, individualų dėmesį ir paprastus sprendimus sudėtinguose procesuose.

Mūsų komandos teisininkai yra profesionalai skirtingose teisės srityse, įgiję išsilavinimą geriausiuose pasaulio universitetuose. Klientams mes esame patikimas partneris ir atstovas santykiuose su priežiūros funkcijas atliekančiomis institucijomis. Orientuojamės į aukščiausio lygio paslaugas siekdami rezultato klientui, todėl esame geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie sudėtingų sandorių įgyvendinimą. Koncentruodamiesi į rezultatą siekiame pelnyti kliento pasitikėjimą ir užmegzti tvarius bei ilgalaikius santykius.

Mūsų komanda atlieka esamų verslo sutartinių įsipareigojimų, kylančių iš komercinių sutarčių, susijungimų ir įsigijimų bei finansavimo sandorių, auditą, taip pat įvertinti teisines sutarties sąlygų nesilaikymo pasekmes bei rasti sprendimus, kaip sumažinti neatitikimo riziką. Be to, atstovaujame kliento interesams derybose kartu su savo partneriais ir siekiame rasti priimtiniausią sprendimą verslui. Mūsų teisininkai yra pasirengę pradėti derėtis dėl sandorio sąlygų ir būti jūsų patikimas partneris susitariant dėl geriausių teisinių nuostatų jūsų būsimiems sandoriams.

Mūsų stiprybės – gebėjimas pasiūlyti geriausius sprendimus, priimtinas kainas, paprastus ir atvirus santykius su klientais, komercinių strategijų supratimą, viską derinant su sunkiu darbu ir atsidavimu.

Mūsų klientai yra pirmaujančios tarptautinės ir nacionalinės bendrovės, privataus ir rizikos kapitalo fondai, verslininkai, steigėjai ir startuoliai.

  • Susijungimai ir įsigijimai. Padedame savo klientams kiekviename sandorio etape: nuo sandorio struktūros sukūrimo, konsultavimo mokesčių klausimais, teisinio patikrinimo ir derybų, iki reikiamų dokumentų parengimo, leidimo koncentracijai gavimo ir sandorio užbaigimo. Suprasdami verslo poreikius, siekiame tiesioginės naudos klientui, kuri būtų suderinama su tolesnėmis jo verslo perspektyvomis.
  • Jungtinė veikla. Teikiame visapusišką teisinę pagalbą struktūruojant, sudarant ir derantis dėl jungtinės veiklos.
  • Koncentracijų priežiūra. Koncentracijų kontrolės reguliavimo priežiūra, poreikio dėl pranešimo apie koncentraciją įvertinimas ir atstovavimas pateikiant pranešimą.
  • Privataus kapitalo investicijos. Atstovaujame privataus kapitalo investuotojams, investicinėms bendrovėms, paskolų teikėjams ir valdymo įmonėms visuose privataus kapitalo investicijų etapuose.
  • Rizikos kapitalo investicijos. Asistuojame daugeliui svarbiausių rizikos kapitalo investicijų rinkoje. Siūlome paslaugų paketus rizikos kapitalo investuotojams ir verslininkams, pradedantiems naują verslą.
  • Kapitalo rinkos. Reguliariai konsultuojame klientus dėl įvairių vietos ir tarpvalstybinių kapitalo kaupimo sandorių. Padedame emitentams, finansuotojams, konsultantams ir investuotojams.
  • Bendros komercinės konsultacijos. Padedame klientams vykdyti įvairius komercinius sandorius, nepriklausomai nuo sandorio dydžio ar svarbos, sudėtingais ir kasdieniais klausimais.
  • Restruktūrizavimas ir nemokumas. Siūlome praktiškus sprendimus sunkumų patiriančioms įmonėms, jų vadovybei, akcininkams, kreditoriams (jų komitetams) ir skolininkams. Siūlome integruotą įmonių teisės ir bylinėjimosi ekspertų patirtį, siekdami sukurti efektyviausias priemones spręsti su finansiniais sunkumais susijusias problemas.
  • Mokestinės strategijos. Mokesčių struktūrizavimas yra pagrindinis beveik kiekvieno sandorio ir investavimo etapas, suteikiantis galimybę kurti pridėtinę vertę ir mažinti finansinę riziką. Galime padėti savo klientams išspręsti su sandoriais susijusius mokesčių klausimus ir suplanuoti palankiausią struktūrą, kuri užtikrintų optimalius mokesčius, efektyviai mažintų mokesčių tarifus ar kitais būdais padėti pasiekti jūsų verslo tikslų.

Jeigu norėtumėte aktualiausią teisinę informaciją gauti į savo pašto dėžutę, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Mūsų patirtis