Finansų teisė ir atitiktis

Mūsų ambicinga teisininkų komanda konsultuoja klientus finansinių paslaugų licencijavimo, elektroninių pinigų ir mokėjimų, investicinių paslaugų teikimo klausimais, taip pat – teikia konsultacijas finansinių paslaugų teikimo klausimais po licencijos gavimo.

Daug metų bendradarbiaudami su finansų sektoriaus įmonėmis, žinome, kad laikas, kokybė ir rezultatas yra pats vertingiausias mūsų klientų turtas. Tą suprasdami, siekiame užtikrinti aukščiausios kokybės rezultatą per kuo trumpesnį laiką.

Mūsų komandos profesinė patirtis ir specifinės žinios leidžia mums teikti plataus spektro teisines paslaugas, orientuotas į klientą, veikiantį finansų sektoriuje: nuo licencijavimo prašymų parengimo ir pateikimo Lietuvos bankui iki praktinių konsultacijų dėl veiklos vykdymo pagal keliamus reikalavimus. Mūsų komanda yra pasirengusi būti patikimu patarėju ir verslo kūrimo stadijoje, ir vėliau – vykdant jį taip, kad jis atitiktų teisinius reikalavimus.

Mūsų klientai yra mūsų partneriai, kuriems reikia praktinių konsultacijų teisės klausimais steigiant savo verslą ir siekiant, kad jis atitiktų teisinius reikalavimus, todėl esame lankstūs ir prisitaikome prie klientų individualių poreikių.

Mūsų komanda teikia šių sričių teisines konsultacijas:

  • finansų įstaigų steigimas (specializuotų bankų, draudimo bendrovių, elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigų, finansų maklerio įmonių, valdymo įmonių ir investicinių bendrovių, vartojimo kredito davėjų, tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo platformų operatorių);
  • finansų įstaigų interesų atstovavimas Lietuvos banke licencijavimo metu;
  • finansų įstaigų interesų atstovavimas Lietuvos bankui ar kitoms priežiūros įstaigoms vykdant patikrinimus;
  • finansų įstaigų veiklos sutarčių parengimas;
  • visų reikiamų vidinių finansų įstaigų dokumentų parengimas ir atnaujinimas;
  • kovos su pinigų plovimu reikalavimų atitikties peržiūra ir užtikrinimas;
  • teisinis veiklos auditas;
  • atitikties paslaugos.

Jeigu norėtumėte aktualiausią teisinę informaciją gauti į savo pašto dėžutę, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Mūsų patirtis