Patirtis

Henriko veiklos sritys – su konkurencija ir viešojo administravimo subjektais susijusios bylos, taip pat NVS ir ES tarpvalstybinis bylinėjimasis, įskaitant ginčus dėl konkurencijos pažeidimų, audiovizualinių paslaugų, skolų išieškojimo ir bankininkystės. Henrikas yra patyręs nemokumo ir teismo sprendimų pripažinimo ir vykdymo bylose.

Henrikas dalyvauja precedentus formuojančiose bylose, nagrinėjamose Europos Sąjungos Teisingumo Teisme, Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme ir Latvijos Aukščiausiajame Teisme.

Jis specializuojasi technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų, maisto, finansinių paslaugų, aviacijos ir energetikos sektoriuose.

Henrikas prisijungė prie mūsų komandos 2012 m.

Sektoriai

Aviacija
Energetika
Maisto pramonė
Technologijos, žiniasklaida ir telekomunikacijos

Išsilavinimas

Turibos universitetas, Latvija, intensyvus Erasmus kursas „Mediacija civilinėse ir baudžiamosiose bylose“
Vilniaus universitetas, teisės magistras

Kalbos

Anglų, rusų, lietuvių

Henrikas yra puikus patarėjas ginčuose dėl konkurencijos taisyklių pažeidimų. Jis žino, kaip bendrauti ir su klientu, ir su teisėju kiekvienam suprantama ir įtaigia kalba.

Legal 500 2020

Vyresnioji teisininkė Rita Paukštė ir teisininkas Henrikas Stelmokaitis puikiai išmano savo darbą ir visada stebina savo nestandartiniais sudėtingesnių situacijų sprendimais.

Legal 500 2020

Konkurencijos ginčuose Rita Paukštė ir Henrikas Stelmokaitis nežaidžia pagal priešininkų taisykles ir labai gretai randa teisinius sprendimus.

Legal 500 2020

„Motieka ir Audzevičius“ teikia savo klientams išsamią daugiapakopę kiekvienos situacijos analizę ir itin atidžiai nagrinėja klausimus, susijusius su konkurencijos klausimais.

Legal 500 2019

Jis atpažįsta bet kokio dalyko esmę, kad rastų protingus sprendimus.

Legal 500 2018

Jie gali pasiūlyt ne tik teisines žinias, bet gerokai daugiau – strateginių verslo patarimų mūsų plėtrai ir augimui.

Chambers and Partners 2017